Альфа-М - универсальная индикаторная пломба

Пластиковая номерная пломба Альфа-МПРИЗНАЧЕННЯ ВИРОБУ

Універсальна одноразова номерна індикаторна пломба "Альфа-ММ" призначена для опломбування і оперативного контролю доступу до об'єктів з діаметром отворів для опломбування від 2,3мм

КОНСТРУКЦІЯ ТА ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ

Індикаторна пломба "Альфа-ММ" конструктивно складається з корпусу (замкової частини з інформаційним ярликом) та гнучкого елементу діаметром 2мм.

Установка пломби "Альфа-ММ" здійснюється вручну, шляхом пропускання вільного кінця гнучкого елементу через отвори об'єкту, що пломбується і отвір замка пломби, який позначено трьома стрілками (з боку нанесеного номеру).
Після замикання пломби здійснюється затягування гнучкого елементу до отримання петлі мінімального розміру.
Після установки пломби здійснюється перевірка надійності її замикання шляхом спроби зворотного переміщення гнучкого елементу. При правильно встановленій пломбі виключається зворотній хід гнучкого елементу у корпусі пломби.

Перед зніманням пломби необхідно переконатися у відсутності слідів несанкціонованого відкривання та механічних пошкоджень (розриви чи розрізи гнучкого елементу або корпусу замкової частини, наявність слідів термічної або хімічної дії) і головне - перевірити порядковий номер пломби. При наявності неспівпадіння номеру або інших ознак спроб несанкціонованого відкривання пломби з маскуванням слідів, знімання пломби проводиться у присутності комісії, складається відповідний акт.

ПОРЯДОК ОБЛІКУ

Неповторність кожної пломби забезпечується унікальним порядковим номером. Додаткові ступені захисту - колір та можливість нанесення логотипу на інформаційному ярлику.

Для отримання максимального ефекту від використання одноразових номерних індикаторних пломб необхідно дотримуватися правил суворого обліку отриманих та використаних пломб.

alpha-mz 01  alpha-mz 02   alpha-mz 03 alpha-mz 04 

Технічніхарактеристики та умови експлуатації

Матеріал - поліпропілен;
Загальна довжина - 342 мм;
Довжина гнучкого елементу - 267 мм;
Робоча довжина - 255 мм;
Діаметр гнучкого елементу - 2 мм;
Діаметр отворів для пломбування - більше 2,3 мм;
Місце для логотипу - 31 ммх15мм;
Температура використання - від -40С до +60С;
Стійкість до впливу агресивних середовищ -хімічно стійка;
Встановлення - вручну, без спеціальних пристроїв;
Знімання - з допомогою побутових ножиць;
Упаковка - по 1000 штук в коробці;
Розмір упаковки - 450мм х 365мм х 225мм;
Вага упаковки - 3,70 кг.