Акула–М - индикаторная пломба для мешков

Пластиковая номерная пломба для мешков Акула-МПРИЗНАЧЕННЯ ВИРОБУ

Одноразова номерна індикаторна пластикова пломба "Акула-М" призначена для затягування і одночасного опломбування мішків та об'єктів з діаметром отворів для опломбування розміром від 8,5x2,5 мм.

КОНСТРУКЦІЯ ТА ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ

Індикаторна пломба "Акула-М" конструктивно складається з корпусу (замкової частини з інформаційним ярликом) та гнучкого елементу стрічкового типу.

Установка пломби "Акула-М" здійснюється вручну, шляхом пропускання вільного кінця гнучкого елементу через отвори об'єкту, що пломбується і отвір замка пломби, який позначено стрілкою (з боку розміщення шипів). Якщо пломбується мішок - гнучким елементом щільно охоплюється скручена горловина мішка шипами усередину (до мішка).

Після замикання пломби здійснюється затягування гнучкого елементу до отримання петлі мінімального розміру.
Після установки пломби здійснюється перевірка надійності її замикання шляхом спроби зворотного переміщення гнучкого елементу. При правильно встановленій пломбі виключається зворотній хід гнучкого елементу у корпусі пломби. У випадку опломбування мішка слід переконатися у достатньому проникненні шипів пломби у матеріал горловини мішка і неможливості скручування пломби з горловини мішка. Після встановлення пломби на мішок рекомендується відрізати залишок гнучкого елементу, що виходить із замкової частини пломби, що унеможливить спроби її повторного встановлення.

Перед зніманням пломби необхідно переконатися у відсутності слідів несанкціонованого відкривання та механічних пошкоджень (потайні розриви або розрізи гнучкого елементу, або корпусу замкової частини, наявність слідів термічної або хімічної дії, цілісність лінійки на гнучкому елементі) і головне - перевірити порядковий номер пломби. На мішку слід перевірити також непошкодженість швів та матеріалу мішка. При наявності неспівпадіння номеру або інших ознак спроб несанкціонованого відкривання пломби знімання пломби, проводиться у присутності комісії, складається відповідний акт.

akula-m 01  akula-m 02  akula-m 03 

ПОРЯДОК ОБЛІКУ

Неповторність кожної пломби забезпечується унікальним порядковим номером. Додаткові ступені захисту - колір та можливість нанесення логотипу на інформаційному ярлику.

Для отримання максимального ефекту від використання одноразових номерних індикаторних пломб необхідно дотримуватися правил суворого обліку отриманих та використаних пломб.

Технічні характеристики та умови експлуатації
Матеріал - поліпропілен;
Загальна довжина - 428 мм;
Максимальна робоча довжина - 345 мм;
Розміри гнучкого елементу -7,8x2,0 мм;
Місце для логотипу - 25 х 12 мм;
Мінімальний розмір отворів для пломбування - 8,5x2,5мм
Температура використання - від -40С до +60С;
Знімання - з допомогою побутових ножиць;
Упаковка - по 1000 штук в коробці;
Розмір упаковки - 550мм х 220мм х 250мм;
Вага упаковки - 6,00 кг.
Встановлення - вручну, без спеціальних пристроїв;