Блок-пост - индикаторная пломба для мешков

ПРИЗНАЧЕННЯ ВИРОБУ

Одноразова номерна індикаторна пломба "Блок-Пост" призначена для затягування і одночасного опломбування мішків та інших об'єктів.

 blok post 01 blok post 02 

КОНСТРУКЦІЯ ТА ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ

Індикаторна пломба "Блок-Пост" конструктивно складається з корпусу (замкової частини з інформаційним ярликом) та гнучкого елементу стрічкового типу.
Установка пломби "Блок-Пост" здійснюється вручну, шляхом пропускання вільного кінця гнучкого елементу через отвори об'єкту, що пломбується і отвір замка пломби, який позначено стрілкою (з боку розміщення шипів). Якщо пломбується мішок - гнучким елементом щільно охоплюється скручена горловина мішка шипами усередину (до мішка).

Далі замикання пломби здійснюється шляхом затягування гнучкого елементу до отримання петлі мінімального розміру, як показано на малюнках і остаточної фіксації гнучкого елементу в замку шляхом установки додаткового фіксатора. Після встановлення пломби на мішок рекомендується відрізати залишок гнучкого елементу, що виходить із замкової частини пломби, що унеможливить спроби її повторного встановлення.

Після установки пломби здійснюється перевірка надійності її замикання шляхом спроби зворотного переміщення гнучкого елементу. При правильно встановленій пломбі виключається зворотній хід гнучкого елементу у корпусі пломби. У випадку опломбування мішка слід переконатися у достатньому проникненні шипів пломби у матеріал горловини мішка і неможливості скручування пломби з горловини мішка.

Перед зніманням пломби необхідно переконатися у відсутності слідів несанкціонованого відкривання та механічних пошкоджень (потайні розриви або розрізи гнучкого елементу, або корпусу замкової частини, наявність слідів термічної або хімічної дії) і головне - перевірити порядковий номер пломби. На мішку слід перевірити також непошкодженість швів та матеріалу мішка. При наявності неспівпадіння номеру або інших ознак спроб несанкціонованого відкривання пломби знімання пломби, проводиться у присутності комісії, складається відповідний акт.

ПОРЯДОК ОБЛІКУ

Неповторність кожної пломби забезпечується унікальним порядковим номером. Додаткові ступені захисту - колір та можливість нанесення логотипу на інформаційному ярлику.

Для отримання максимального ефекту від використання одноразових номерних індикаторних пломб необхідно дотримуватися правил суворого обліку отриманих та використаних пломб

Технічні характеристики та умови експлуатації
Матеріал - поліетилен;
Загальна довжина - 375-380 мм;
Максимальна робоча довжина - 265-270 мм;
Розміри гнучкого елементу -8,0 х1,6 мм;
Місце для логотипу - 25 х 14 мм;
Мінімальний розмір отворів для пломбування - 8,5x2,Омм
Температура використання - від -40 до +60 С;
Встановлення - вручну, без спеціальних пристроїв;
Знімання - з допомогою побутових ножиць;
Упаковка -10 пакетів по 100 штук в поліетиленовому мішку;
Розмір упаковки -1200 х 800 х 400 мм;
Вага упаковки - 8,5 кг.