Арда - запорно-пломбировочное устройство тросового типа

ПРИЗНАЧЕННЯ ВИРОБУ

Одноразовий номерний запірно-пломбувальний пристрій тросового типу "АРДА" призначений для захисту та одночасного опломбування об'єктів з діаметром отворів для опломбування діаметром не менше 1,6 мм. Довгий та гнучкий трос дозволяє пломбувати об'єкти з несумісними отворами для пломбування. Пристрій забезпечує високий рівень безпеки і може бути використаний при опломбуванні контейнерів, вагонів, автотранспорту, складських приміщень.

КОНСТРУКЦІЯ ТА ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ

Пломбировочное устройство АрдаЗапірно-пломбувальний пристрій "АРДА" конструктивно складається з корпусу із замковою частиною та гальванізованого стального тросу. Оригінальний замикаючий механізм складається з монолітного корпусу, виготовленого із стійкого до ударів пожежобезпечного пластику УМП, закритого прозорою кришкою та гвинтової пластикової вставки. Захисна пластина запобігає випадковому повороту гвинтової вставки, а також свідчить про недоторканність пломби до її використання. Гвинтова вставка обертається тільки в один бік, що забезпечує неможливість зворотного переміщення тросу після встановлення пломби.

На корпусі замкової частини пломби нанесений 7-8 розрядний порядковий номер (лазерне маркування). Можливе нанесення логотипу замовника (тампопечать - до 5 кольорів). Маркування знаходиться під прозорою кришкою, що є додатковим захистом.

Встановлення ЗПП "АРДА" здійснюється вручну: трос проводиться в отвори об'єкту, що пломбується, далі кінець тросі вводиться в отвір, що знаходиться у верхній частині пломби і протягується донизу крізь отвір до утворення мінімальної петлі між пломбою та об'єктом, що пломбується. Номер ЗПП записується в журнал реєстрації.

Перед зніманням ЗПП необхідно переконатися у відсутності слідів несанкціонованого відкривання та механічних пошкоджень (звернути увагу на наявність слідів термічної або хімічної дії на пластиковому покритті корпусу ЗПП, відсутність пошкоджень троса і головне - перевірити порядковий номер пломби. При наявності неспівпадіння номеру або інших ознак спроб несанкціонованого відкривання пломби з маскуванням слідів, знімання ЗПП проводиться у присутності комісії, складається відповідний акт.

ПОРЯДОК ОБЛІКУ

Неповторність кожного ЗПП забезпечується унікальним порядковим номером, нанесеним на корпусі. Для отримання максимального ефекту від використання одноразових номерних ЗПП необхідно дотримуватися правил суворого обліку отриманих та використаних ЗПП

Технічні характеристики та Умови експлуатації
Матеріал корпусу - пластик УМП (ПС)
Матеріал вставки - пластик АБО
Матеріал тросу - гальванізована сталь
Габарити корпусу - 13,0x66,5x37,0 мм Діаметр тросу -1,5 мм;
Зусилля на розрив - не меньше 170кгс
Температура використання - від -40С до +50С;
Стійкість до впливу агресивних середовищ - висока;
Встановлення - вручну, без спеціальних пристроїв;
Знімання - з допомогою болторізу;
Упаковка - по 20 штук в п\е пакетах; 10 пакетів в картонному коробі;
Вага короба - 5,450 кг (при стандар