Росток - специальное запорно-пломбировочное устройтсво

ПРИЗНАЧЕННЯ ВИРОБУ

Одноразовий номерний запірно-пломбувальний пристрій "Росток" призначений для замикання і одночасного опломбування об'єктів з діаметром отворів для опломбування не менше 6,0 мм.

Пристрій гарантує високий рівень безпеки, має шість ступенів захисту. Відбитки усіх штампів що використовуються при виробництві, знаходяться у ДНДКЦ України для запобігання будь-яким спробам підробки.

Пристрій «Росток» - єдиний з тих що виробляються в Україні, який має Сертифікат на відповідність міжнародному ГОСТу 31281-2004 на кримінальну стійкість.

КОНСТРУКЦІЯ ТА ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ

Пломбировочное устройство РостокСЗПП "Росток" конструктивно складається з корпусу із замковою частиною, тросу, запірного гвинта, та кульки. Контрольний семизначний номер нанесений на корпусі СЗПП та головці запірного гвинта.

Установка СЗПП "Росток" здійснюється вручну з допомогою замикаючого ключа. Трос СЗПП вставляється в суміщені отвори об'єкта, що пломбується, далі - в отвір корпусу, протягується до утворення мінімальної петлі між отворами об'єкту, і корпусом СЗПП. З допомогою замикаючого ключа запірний гвинт закручується до зламування його головки, яка потім повинна зберігатися у відправника, до моменту отримання вантажу. Це робить неможливим як підміну ЗПП в цілому, так і його частин вже після відвантаження, адже місце злому гвинта у корпусі та на головці, яка зберігається, ідентичні.

Після установки СЗПП здійснюється перевірка надійності замикання шляхом спроби розімкнення СЗПП вручну. При правильному замиканні зворотного ходу троса відносно корпусу не повинно бути.

Перед зніманням СЗПП необхідно переконатися у відсутності слідів несанкціонованого відкривання та механічних пошкоджень (звернути увагу на наявність слідів термічної або хімічної дії на тросі та корпусі СЗПП, і головне - перевірити порядковий номер пломби.

При зніманні СЗПП з вагону трос перерізається ножицями для різання сталевого канату. При зніманні з цистерни ріжучі деталі інструменту повинні бути змащені солідолом або іншими мастилами.

ПОРЯДОК ОБЛІКУ

Неповторність кожного СЗПП забезпечується унікальним порядковим номером, нанесеним на корпусі і на головки пристрою. Для отримання максимального ефекту від використання одноразових номерних СЗПП необхідно дотримуватися правил їх суворого обліку.

Технічні характеристики
Матеріал корпусу та гвинта - сталь 5;
Матеріал тросу - сталь типу ТК
Загальна довжина тросу - від 350 до 1000 мм;
Діаметр тросу - 5,8 мм;
Зусилля замикання - не більше 15 кгс;
Зусилля розмикання - не менше 1,2 -1,8 тс
Умови експлуатації
Стійкість до впливу агресивних середовищ - висока;
Встановлення - вручну, з допомогою спеціального ключа;
Знімання - з допомогою ножиць для різки сталевого канату;