Снеппер - запорно-пломбировочное устройство болтового типа

ПРИЗНАЧЕННЯ ВИРОБУ

Одноразовий номерний запірно-пломбувальний пристрій "Снеппер" призначений для замикання і одночасного опломбування об'єктів з діаметром отворів для опломбування не менше 10,3 мм і не більше 14,5 мм. Пристрій забезпечує високий рівень безпеки.

КОНСТРУКЦІЯ ТА ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ

СнепперЗапірно-пломбувальний пристрій "Снеппер" конструктивно складається з корпусу із замковою частиною та жорсткого стержня. Для підвищення контрольних функцій металевий корпус і стержень покриті АВС-пластиком. Порядковий номер нанесений на обох частинах ЗПП для виключення можливості підміни частин.

Установка ЗПП "Снеппер" здійснюється вручну: стержень ЗПП вставляється зверху в суміщені отвори об'єкта, що пломбується, далі на стержень знизу догори надівається до упору корпус ЗПП.

Після установки ЗПП здійснюється перевірка надійності замикання шляхом спроби розімкнення ЗПП вручну. При правильному замиканні має бути вільний хід корпусу відносно стержня ЗПП приблизно 4-5 мм, а також вільне обертання корпусу відносно ЗПП. При цьому стержень не повинен вийматися з замкової частини ЗПП. Номер ЗПП записується в журнал реєстрації.

Перед зніманням ЗПП необхідно переконатися у відсутності слідів несанкціонованого відкривання та механічних пошкоджень (звернути увагу на наявність слідів термічної або хімічної дії на пластиковому покритті стержня та корпусу ЗПП, і головне - перевірити порядковий номер пломби.

ПОРЯДОК ОБЛІКУ

Неповторність кожного ЗПП забезпечується унікальним порядковим номером, нанесеним на корпусі і на стержні. Для отримання максимального ефекту від використання одноразових номерних ЗПП необхідно дотримуватися правил суворого обліку отриманих та використаних ЗПП.

Технічні характеристики
Матеріал стержня та корпусу - сталь з покриттям з
АВ5 750-пластика;
Загальна довжина стержня - 80 мм;
Робоча довжина стержня - 37 мм;
Діаметр шляпки стержня - 21,5 мм;
Діаметр стержня - 10,25 мм;
Діаметр корпуса - 21,5 мм;

Умови експлуатації
Температура використання - від -60С до +90С;
Стійкість до впливу агресивних середовищ - висока;
Встановлення - вручну, без спеціальних пристроїв;
Знімання - з допомогою болторізу;
Упаковка - по 250 штук в коробці;
Розмір упаковки - 590мм х 350мм х 170мм;
Вага упаковки -15,0 кг.