Форс - закрыто-пломбировочное устройство тросового типа

ПРИЗНАЧЕННЯ ВИРОБУ

Одноразовий номерний запірно-пломбувальний пристрій тросового типу "ФОРС" призначений для захисту та одночасного опломбування об'єктів з діаметром отворів для опломбування діаметром не менше 2,3 мм. Довгий та гнучкий трос дозволяє пломбувати об'єкти з несумісними отворами для пломбування. Пристрій забезпечує високий рівень безпеки і може бути використаний при опломбуванні контейнерів, вагонів, автотранспорту, складських приміщень.

КОНСТРУКЦІЯ ТА ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ

ФорсЗапірно-пломбувальний пристрій "ФОРС" конструктивно складається з корпусу із замковою частиною та гальванізованого стального тросу. Для підвищення контрольних функцій замикаючий механізм покритий стійким до ударів пожежобезпечним пластиком. Замикаючий механізм має два замки, що виключає можливість зворотного переміщення тросу після замикання. Між замками є перегини тросу, захищені спеціальними виступами, що підвищує необхідне зусилля для розриву пломби. Вільний кінець тросу закріплений у корпусі замкової частини з допомогою перегину, облитого пластиком, що дозволяє витримувати більші навантаження. На корпусі замкової частини пломби нанесений 7-8 розрядний порядковий номер (лазерне маркування). Можливе нанесення логотипу замовника (тампопечать-до 5 кольорів).

Встановлення ЗПП "ФОРС" здійснюється вручну: трос проводиться в отвори об'єкту, що пломбується, далі кінець тросі вводиться в отвір, що знаходиться у верхній частині пломби і протягується донизу крізь отвір (напрямок вказаний на корпусі пломби стрілкою). Вільний кінець тросу, що вийшов з нижнього отвору корпусу, витягується до кінця до утворення мінімальної петлі між пломбою та об'єктом, що пломбується. Далі вільний кінець троса вставляється в нижній отвір і проводиться вверх (за стрілкою) так, щоб вся петля знизу увійшла в паз.

Перед зніманням ЗПП необхідно переконатися у відсутності слідів несанкціонованого відкривання та механічних пошкоджень (звернути увагу на наявність слідів термічної або хімічної дії на пластиковому покритті корпусу ЗПП, відсутність пошкоджень троса і головне - перевірити порядковий номер пломби.

ПОРЯДОК ОБЛІКУ

Неповторність кожного ЗПП забезпечується унікальним порядковим номером, нанесеним на корпусі. Для отримання максимального ефекту від використання одноразових номерних ЗПП необхідно дотримуватися правил суворого обліку отриманих та використаних ЗПП.

Технічні характеристики
Матеріал корпусу - сталь з покриттям з пластика(УМП)
Матеріал тросу - гальванізована сталь
Габарити корпусу -12,6x38,6x25,8мм
Діаметр тросу - 2,25 мм;
Зусилля на розрив - не меньше 460 кгс

Умови експлуатації
Температура використання - від -40С до +50С;
Стійкість до впливу агресивних середовищ - висока;
Встановлення - вручну, без спеціальних пристроїв;
Знімання - з допомогою болторізу;
Упаковка - по 20 штук в п\е пакетах; 10 пакетів в картонному коробі;
Вага короба - 5,990 кг (при стандартній довжині тро